Bo zdrowie jest najważniejsze!

Czekoladowe Weight Loss Smoothie

26 maja 2021

Moja utrata wagi smoothie przepis jest drugi odcinek z naszej nowej serii wellness nazwie Fuel your Metabolism- gdzie pokażę ci, jak zwiększyć swój metabolizm za pomocą roślinnych całej żywności.

Pytanie nr 1, na które trafiam to...

Czy smoothie pomoże mi schudnąć?

Istnieje mnóstwo smoothies i koktajli, które twierdzą, że to robią, ale zapomnij o etykietach i reklamach... i pomyśl o tym, co będzie działać dla Ciebie.

Jeśli chodzi o utratę wagi smoothie, to musi trafić 3 rzeczy dla mnie, aby nazwać go zwycięzcą:

  1. To musi być przystępne, aby kontynuować robienie tego każdego dnia.
  2. To musi dostarczyć wyniki, które obiecuje: zwiększyć mój metabolizm, zachować mnie pełny i nie głodny, faktycznie odżywiają moje ciało, itp.)
  3. To musi smakować świetnie (i nie być załadowany z tonami cukrów, sztucznych aromatów lub "fałszywych cukrów", aby oszukać swoje kubki smakowe i spustoszyć swoje pragnienia). Chcę tego pragnąć dzień po dniu i czuć się lepiej, kiedy to mam!

Przepis, którym się tutaj dzielę, pomógł mi stracić 7 funtów, kiedy byłam młodą, wyczerpaną mamą dwójki dzieci w wieku poniżej 4 lat... bez energii i z kilkoma po-dziecięcymi (o kilka wspaniałomyślnych lat) dodatkowymi kilogramami, które musiałam stracić. Mówią "musisz ćwiczyć, aby schudnąć", ale kiedy jesteś zbyt zmęczony, aby to zrobić - musisz spróbować czegoś innego. I to jest tajny sos do skoku rozpocząć mój poziom energii i moja podróż utrata masy ciała.

Domowej roboty metabolizm boost shake

Dzisiaj, chcę podzielić się utrata masy ciała smoothie, że byłem przy użyciu jako śniadanie posiłek zastępczy smoothie. I tak, jest to zielone smoothie, ponieważ są one NAJLEPSZY sposób znalazłem schudnąć naturalnie I czuć się świetnie, podczas gdy to robi.

W przeciwieństwie do większości "odchudzających smoothie" (które wymagają drogich proszków, sztucznych składników i smakują kredowo i paskudnie... i pozostawiają cię głodnym) ten jest zupełnym przeciwieństwem. Naprawdę smakuje dobrze i jest dobre dla Ciebie. Możesz pić to smoothie codziennie rano na śniadanie, co jest świetnym sposobem na ustalenie zdrowej rutyny na cały dzień.

Jadłam je również na lunch jako zamiennik posiłku. W niektóre dni po prostu nie mam czasu na zrobienie lunchu i szybkie smoothie jest dla mnie najlepszym rozwiązaniem. W inne dni popijam go podczas zmywania naczyń, odwożenia dzieci na treningi, załatwiania spraw, po długim biegu po szlakach, jak chcesz - piękno smoothie polega na tym, że możesz "jeść i biegać".

Najlepsze pokarmy odchudzające do mieszania

Jeśli chudnięcie jest Twoim celem, składniki, których używasz w swoim smoothie, mogą działać przeciwko Tobie... lub dla Ciebie. Zamierzam rozbić te, których użyłem w tym smoothie, aby pomóc Ci zobaczyć, DLACZEGO użyłem ich, aby trafić w moje letnie cele ciała: zamienić mój tłuszcz w mięśnie i mieć energię do treningu.

Szpinak: Pełen fitoskładników i błonnika, aby zminimalizować wszelkie skoki cukru we krwi z naturalnych cukrów w smoothie.

Mleko migdałowe: Zawiera odrobinę białka i promuje kremową bazę smoothie.

Banan: Dodaje trochę naturalnej słodyczy, aby dać Ci zastrzyk energii.

Masło migdałowe: Ogranicza apetyt i wspomaga układ trawienny.

Kakao w proszku: Zwiększa poziom energii i metabolizm.

Serca konopne: Mają dwa razy więcej białka niż nasiona chia.

Cynamon: pomaga regulować poziom glukozy we krwi. Ostatnią rzeczą, której chcesz od swojego smoothie jest przypływ cukru, który może dać Ci szybką energię, a następnie rozbić się naprawdę ciężko.

Pieprz cayenne: Pomaga ograniczyć apetyt i zwiększyć metabolizm w sposób naturalny.

To może Cię zainteresować