Bo zdrowie jest najważniejsze!

Zapomnij o Pinterest - ucz się od szefa kuchni Jona!

26 lipca 2022

Zapomnij o Pinterest - ucz się od szefa kuchni Jona!

Posted on November 14, 2014 by Lauren Updyke. This entry was posted in Dobrze się odżywiać. Bookmark the permalink.

Czy znajdujesz się, tak jak ja, gotowy znaleźć nowe, crowd-pleasing przepisy online każdego roku, które będą wow i zaimponować swoim gościom wakacyjnym? Ale potem czas ucieka. Nagle nasze obowiązki gospodarza są tylko dni, więc menu pozostaje takie samo każdego roku.

Ale nie w tym roku! Porzucam moją obsesję na punkcie Pinteresta i zamiast tego uczę się od profesjonalisty. Wielokrotnie nagradzany szef kuchni UW Club Jon łączy siły z The Whole U na specjalną sesję planowania menu. Szef Jon pomoże Ci zaplanować jak szef kuchni, bez stresu! Jego rady. Bądź przygotowany, zachowaj prostotę i "spraw, by jedzenie znów było zabawą". Tak wiele osób spieszy się, aby zjeść i wyjść. Myślę, że nadszedł czas, aby zwolnić i cieszyć się tym, co jest na stole. Kolacja powinna być wypełniona przyjaciółmi, rodziną i rozmową".

Dołącz do nas i dowiedz się od Jona jak "cieszyć się imprezą z przyjaciółmi, a nie w kuchni" oraz jak przywrócić czynnik wow do swojego hostingu.

Data: Środa, 10 grudnia 2014 r.

Czas: 5:00 - 6:00 p.m.

Lokalizacja: Hub 250

To wydarzenie szybko się zapełni, więc zarejestruj się już teraz

Ponieważ wydarzenie to jest częścią programu Whole U Stress Less Challenge, wszyscy uczestnicy otrzymają koszulkę Whole U. Nie jest jeszcze za późno, aby zapisać się na wyzwanie i otrzymywać cotygodniowy artykuł, przepis i trening prosto do swojej skrzynki pocztowej.

Pamiętaj o wskazówkach szefa kuchni Jona:

  • Niezależnie od tego, czy gotujesz dla 12 bliskich członków rodziny, czy 200 obcych osób, poziom stresu jest mniej więcej taki sam. Trzymaj przystawki schłodzone lub w temperaturze pokojowej. W ten sposób łatwo je uzupełnić.
  • Wybierz całe pieczenie i pieczone warzywa korzeniowe - elementy, które zajmują mniej patelni i mogą być łatwo podgrzewane.

Zobacz niektóre z jego filmów instruktażowych:

To może Cię zainteresować